«Реформа в дії: Нова українська школа»

Наші діти – наше майбутнє, тож їхнє благополуччя у пріоритеті і родини, і школи. Яка вона – Нова українська школа? Що чекає на дітей та їх батьків? Чому потрібні зміни та який результат вони принесуть? Ці питання хвилюють усіх, а батьків учнів особливо. Саме з цією метою 28 лютого в Коломийчиській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася конференція, на яку були запрошені депутат районної ради Надоля Н.М., голова сільської ради Чунихіна Н.В., депутати сільської ради Кошеленко А.А., Шевченко Ф.А., Островерхова С.В., голова батьківського комітету Лондар Н.І., завідувач дитячим садочком Шаповалова В.М., батьки першокласників та батьки дітей, які підуть до 1 класу в 2019 році.

Директор школи Лазурко О. Г. познайомила присутніх з метою і завданнями Нової української школи, її основними компонентами, новим змістом, особливостями освітнього процесу, ключовими компетентностями та структурою. Олена Геннадіївна наголосила, що втілити головну мету НУШ, змінити освітнє середовище, впровадити навчання для життя можливо тільки завдяки партнерству з батьками.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Галушко О.М. розповіла про результати впровадження освітньої реформи, показала фрагменти відео уроків 1 класу. Досвідом своєї роботи та враженнями поділився і вчитель 1 класу Онопко В.О. Вона зупинилася на особливостях освітнього середовища НУШ.

Тож упровадження Нової української школи є надзвичайно важливим етапом та, водночас, проривом у навчанні. НУШ – це значить змінити усе кардинально, щоб було цікаво і корисно дітям. Адже кожна дитина живе своїм життям, своїм настроєм, своїми бажаннями і має право зростати в колі довіри, комфорту й поваги.

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 547